دسته بندی ها

بازار سارینا 1

تعداد بازدید: 315

بازار سارینا 1

مجتمع تجاری اداری سارینا ، جزو مجتمع های سرشناس جزیره کیش واقع در " بلوار تهران " یک مجتمع شیک با ظاهری کلاسیک و نزدیک به مرکز شهر فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد .

این مجتمع دارای یک طبقه پارکینگ اخثصاصی با زیر بنای 13832 متری می تواند 200 خودرو را در خود جای دهد .

طبقه همکف و اول سارینا با 67 غرفه تجاری - خدماتی شامل صنف های مختلف کاری از رستوران و کافی شاپ تا سوپرمارکت و لباس فروشی های برند تقریبا پرشده ، اما با این حال شاهد مغازه ای خالی در هر دو طبقه هستیم .

گشت زدن و خرید کردن در سارینا را می شود به همه ی اقشار جامعه پیشنهاد کرد از این جهت که برای هر محصول کیفیت و برچسب قیمت های مختلف دیده می شود ، به عنوان مثال یک تیشرت مردانه از 30 تا 800 هزارتومان قیمت دیده می شود .

خلاصه با گشت زدن در سارینا با هر بودجه ای دست خالی بیرون نمی روید .گشت زدن در سارینا با توجه به معماری ساده آن کا راحتی است و باعث سردرگمی هیچ کس نمی شود .

برای جابجایی از طبقه دوم تا هشتم که 153 واحد اداری را در خود جای داده است از 4 آسانسور که در سارینا تعبیه شده است می توانید استفاده کنید .

واحدهایی که رو به دریا هستند هدیه فوق العاده ای را به چشمان و احساسات شما هدیه ئمی دهد . هدف مالکین و مدیریت سارینا جذب برندها بوده و به همین منظور شرایط عالی رو فراهمخ کرده اند . 

برای بیزینس های عادی سارینا رو حتما به شما پیشنهاد می کنیم چرا که هزینه های هر واحد بسیار به صرفه است .