دسته بندی ها

مجموعه فرهنگی تفریحی آوای خلیج فارس

تعداد بازدید: 1176

مجموعه فرهنگی تفریحی آوای خلیج فارس


مجموعه «آوای خلیج فارس» با زیربنایی به وسعتی در حدود 20 هزار متر مربع مساحت ساحلی و 15 هزار متر مربع مساحت دریا به همراه 1400 مترمربع اسکله هلالی به عنوان بزرگترین مجموعه فرهنگی - تفریحی کشور و بزرگترین آبنمای موزیکال خاورمیانه می باشد که در شمال شرقی جزیره کیش و بهترین نقطه نزدیک اسکله تفریحی جزیره کیش احداث شده است.
شرکت تگ صاپ به مدیریت جناب آقای مهندس صادقی ، سرمایه گذار و مجری این پروژه می باشد که در کارنامه خود دارای سابقه ای طولانی و درخشان در بخش طراحی و اجرای آبنمای هوشمند و موزیکال در سطح کشور است.
از جمله امکانات این مجموعه می توان به : رستوران ، اسکله ، باغ گل ها ، گیم لندز ، کافی شاپ ، آمفی تئاتر و کلوپ کودکان اشاره نمود و به زودی با نمایش آبنمای مجموعه امیدواریم شاهد قرار گیری آبنمای آوای خلیج فارس در فهرست 10 آبنمای برتر جهان قرار گیریم.
اگر چه محوریت اصلی پروژه راه اندازی آب نما ی موزیکال دریایی به همراه لیزر شو ، پروجکشن و انیمیشن است اما تامین فضای مناسب برای برگزاری نشستهای فرهنگی و هنری ، رشد و ارتقای سطح فرهنگی جزیره ، توسعه امکانات و زیر ساخت های گردشگری ، جذب بیش از پیش گردشگران داخلی و خارجی و جذب طیف جدیدی از گردشگران علاقه مند به فعالیت های هنری و تبدیل جزیره کیش به مرکز تبادل اطلاعات فرهنگی در خلیج فارس از دیگر اهداف ساختن این فرهنگسرا در جزیره کیش می باشد.

http://www.songofpg.ir


دسته بندی ها :