دسته بندی ها

تم پارک آبی اوشن ، جزیره ماجراجویی در کیش افتتاح شد !

تم پارک آبی اوشن ، جزیره ماجراجویی در کیش افتتاح شد !

در تم پارک آبی اوشن رایدهای پرهیجان و تند ‌و تیز و متنوع، استخرها و جکوزی‌های آرامش بخش برای تجربه یک تفریح فوق‌العاده منتظر شما هستند ! تم پارک آبی کیش، یکی از بهترین تفریحات آبی جزیره کیش می باشد. این پارک متشکل از پارک آبی، رستوران و مرکز خرید می باشد. پارک آبی اوشن در قسمت جنوبی جزیره کیش قرار گرفته است و متناسب با استاندارد ترین وسایل های روز دنیا طراحی و ساخته شده است. تم پارک اوشن نخستین پارک آبی روباز ایران می باشد.

طراحی و ساخت این پارک آبی روباز به گونه ای انجام شده است که بانوان نیز قابلیت استفاده از این پارک را دارند. این پارک در بخش پرواز ممنوعه کیش قرار گرفته است و طراحی آن به گونه ای انجام شده است که امکان دید داخل پارک اصلا وجود ندارد. این پارک آبی جز ۱۰ پارک آبی برتر جهان است و در کنار پارک های آبی بزرگی چون پارک آبی دبی قرار گرفته است. کلیه وسایل این پارک از اروپای غربی تهیه شده است.

در اطراف این پارک فضای سبز بسیار زیبایی وجود دارد که در بخش جنوبی کشور ایران بی سابقه است. تم پارک آبی اوشن قابلیت پزیرش روزانه بیش از ۳۳۰۰ نفر را دارد و دارای ۱۴۴ راه آبی که برگرفته از داستان اصیل ایرانی است قرار گرفته است و ما بیشتر به این جزیره ماجراجویی خواهیم پرداخت .